Praca

 


PRACAJak się utrzymam studiując w Anglii?

To proste! W Anglii praktycznie wszyscy studenci utrzymują się samodzielnie. Zajęcia trwają zdecydowanie krócej niż w Polsce, dlatego możesz usamodzielnić się i odciążyć rodziców finansowo. Oczywiście dużo zależy od tego, jakie masz wydatki. Średnio można przyjąć, że spędzisz na uczelni około 15 godzin tygodniowo, czyli z łatwością pogodzisz studia z pracą. Nie martw się, pracodawcy docenią Twoją ambicję i pomogą dopasować grafik do planu zajęć. A może chcesz wybrać uczelnię, która oferuje płatne staże? Napisz do nas na KONTAKT > ! Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą uczelnię dla Ciebie.


Jak znajdę pracę?

Jeśli nie masz jeszcze CV, poświęć trochę czasu i przyłóż się do tego, a na pewno odniesiesz sukces. Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego? Don’t worry! Każdy kiedyś zaczynał. Zastanów się, co przynosi Ci frajdę i jak możesz to wykorzystać w celach zarobkowych. Przykładowo, lubisz języki i chcesz mieć kontakt z innymi ludźmi? Weź sprawy w swoje ręce i odwiedź okoliczne restauracje lub hotele. Nie bój się pytać i pamiętaj, że kto szuka ten znajdzie.


Planujesz studia za granicą?

Znajdź pracę w wakacje! Wyjedź ze znajomymi rok wcześniej i odłóż trochę gotówki na start. Przeżyjesz przygodę, zwiedzisz świat i zdobędziesz doświadczenie. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na dobrze płatną pracę zaraz po przylocie i oszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu na maturze. Przyłóż się też do nauki, a uczelnia nagrodzi Cię stypendium za dobre wyniki. Na pewno nie pożałujesz gdy twój budżet domowy zasili dodatkowy zastrzyk gotówki. 

do góry