Dlaczego warto wybrać Coventry University?

👉Dlaczego warto wybrać Coventry Univeristy? Poznaj opinie👈


📍 COVENTRY UNIVERSITY W RANKINGACH 📍

✔️ 2 Miejsce w UK w kategorii Teaching Excellence – TEF Gold
✔️ 13 Miejsce wśród wszystkich uniwersytetów w UK – Guardian University Guide 2019
✔️ 5 miejsce w rankingu na najlepsze centrum nauki dla studentów – QS Best Student Cities
UK’s Top Modern University przez kolejne 7 lat (Guardian University Guide 2019)
✔️ 97% absolwentów dostaje dobrze płatną pracę w zawodzie w 6 miesięcy po zakończeniu studiów – DLHE survey, UG UK, 2016/2017 (published 2018)
✔️ 1 miejsce w UK w kategorii International Exposure – HESA 2016/2017, published 2018)

Główne założenia CU: praktyczne i dynamiczne przekazywanie studentom wiedzy a także skoncentrowanie się na myśleniu globalnym i wysokim poziomie zatrudnienia absolwentów.


📍 COVENTRY UNIVERSITY CAMPUS IN LONDON 📍

✔️ Campus zlokalizowany w samym sercu Londynu;
✔️ Ponad 1800 studentów z 80 krajów świata;
✔️ Ponad 29 kierunków Postgraduate i Undergraduate;
✔️Możliwość rozpoczęcia studiów we wrześniu, styczniu i maju;
✔️ Małe klasy studentów, które pozwalają na lepszy kontakt z wykładowcą;
✔️ Akredytacje: ACCA, CIMA, CFA;
✔️ Możliwość 9 tygodniowych internships i 6 miesięcznych placementów, np. w firmach takich jak Ralph Lauren, Barclays, Delotte, Genesis, The Ritz London, Land Rover, Jaguar;


👉 Pewnie niewielu z Was wie, że symbolem Coventry University jest feniks, mityczne stworzeniem, symbol Słońca które według niektórych historii zamieszkiwało arabskie pustynie. Jego żywot trwał 500 – 600 lat, następnie ulegał samospaleniu i powstał z popiołu na nowo. Symbol ten ma przypominać proces odbudowy i odrodzenia Coventry po zniszczeniach jakim uległo miasto po II Wojnie Światowej.
👉Coventry zostało wybrane miastem kultury na rok 2021!
👉 W tym roku uczelnia będzie świętowała 175 rocznicę istnienia.
👉 Campusy Coventry University znajdują się w samym centrum tego miasta.
👉 London Campus Coventry University znajduje się w samym centrum Londynu – gwarantuje to niesamowity prestiż, szereg możliwości zatrudnienia, placementów, rozwoju.
👉 Jeżeli chodzi o wydarzenia kulturalne: 📍the Ricoh Arena – miejsce koncertów takich gwiazd jak Coldplay, Rihanna czy The Rolling Stones; 📍the Belgrade Theatre – w samym centrum Coventry, 📍 the Albany Theatre na Butts Road; 📍 katedra, 📍the Herbert Art 📍Gallery & Museum.
👉Coventry to jedno z najtańszych miast w całym UK jeżeli chodzi o koszty życia
👉 The Lanchester Library: do dyspozycji 500 komputerów, sieć wi-fi, ponad 317 000 drukowanych książek, 184 000 e-booków, 123 000 czasopism i innych multimediów – UWAGA! Biblioteka jest czynna 24h na dobę
👉 TheHub – miejsce spotkań studentów na lunch, kawę, dostęp do komputerów, wyposażone w kino 3D, znajdują się tu również lokale gastronomiczne i punkt informacyjny, którego ekipa pomoże Ci w każdej sprawie
👉 Entry Requirements: NIE MUSISZ MIEĆ MATURY MIĘDZYNARODOWEJ ANI CERTYFIKATU JĘZYKOWEGO JEŚLI SPEŁNIASZ NASTĘPUJĄCE WYMAGANIA: 📍Średnia 40% ze wszystkich zdawanych matur; 📍 Min. 55% z przynajmniej dwóch wybranych przedmiotów na poziomie rozszerzonym (W TYM Z J. ANGIELSKIEGO) – jedno rozszerzenie musi być związane z kierunkiem na, który aplikujemy; 📍75% z angielskiego na poziomie rozszerzonym lub IELTS: min. 6.0 z całości, w tym min. 5.5 z każdej części.
👉 UWAGA: Jeżeli nie spełniasz powyższych wymagań to możesz rozpocząć studia od Foundation Year – zaczynasz swój kierunek od roku tzw. zerowego, po zakończeniu, którego przechodzisz na rok pierwszy, CZYLI NIE MARNUJESZ ROKU W PL NA POPRAWĘ MATURY ANI NA GAP YEAR.


✔️ Wydział Inżynierii ma w swojej ofercie m.in. kierunki takie jak: Civil Engineering, Control Engineering, Electrical and Electronic Engineering, Engineering Business Management, Mechanical Engineering, Structural Engineering.
✔️ Wydział IT (Information Technology): Business Information Technolog, Computer Science, Computing, Computer Hardware and Software, Ethical Hacking and Network Security, Informatics, Multimedia Computing.
✔️ Wydział Prawa: Business Law, Criminology and Law, Forensic Psychology, Law, International Law, Oil Gas and Energy Law.
✔️ Wydział Biznesu, Finansów i Zarządzania: Accountancy, Aviation Management, Business Administration, Business Management, Economics, Finance, Human Resource Management, International Business, Marketing, Sport Management.
✔️ Wydział Life Sciences: Analytical Chemistry, Biological and Forensic Sciences, Biomedical Science, Human Biosciences, Medical and Pharmacological Sciences, Molecular Biology.
✔️ Wydział Zdrowia i Pielęgniarstwa: Dietetics, Food and Nutrition, Nursing, Nutrition and Health, Occupational Therapy, Physiotherapy, Sports Therapy.
✔️ Wydział Behaviour Science and Criminology: Criminal Psychology, Cognitive Behavioural Therapy, Forensic Investigarions, Fraud Investigation Management, Psychology.
✔️ Wydział Design and Media: Architecture, Digital Media, Fashion, Graphic Design, Illustration and Animation, Journalism, Media Production, Music Technology, Photography.
✔️ Wydział Humanities: English, History and Politics, International Relations, Politics, Sociology.
✔️ Wydział Automotive, Aerospace and Aviation: Aerospace Technology, Automotive & Transport Design, Automotive Engineering, Aviation Management, Motorsport Engineering.
✔️ Wydział Energy, Oil and Gas: Disaster Management and Emergency Planning, Environmental Management, Geography and Natural Hazards, Oil Gas and Energy Management, Renewable Energy Engineering.

Nadal się wahasz? Skontaktuj się z nami, a wszystko stanie się takie proste!

👉 pomoc@studiawanglii.pl 👈

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023