Medycyna w UK – z nami to możliwe!

Zostań lekarzem po studiach w Walii!


Jeszcze do niedawna studia medyczne w Wielkiej Brytanii były dla wielu tylko marzeniem, a teraz stały się rzeczywistością. Dlaczego? Otóż dlatego, że na 100 podań, ponad 50% jest odrzucana na starcie bez możliwości podejścia do interview, które zaraz po zdanym egzaminie wstępnym jest kluczowe przy dostaniu się na medycynę w UK.

Studia medyczne w Anglii znacznie różnią się od studiów w Polsce. Tam nie masz do czynienia z zakuwaniem samej teorii, są one przede wszystkim nastawione na praktykę i zdobywanie umiejętności. Głównym celem tutorów wykładających medycynę jest chęć kształcenia Ciebie na takim poziomie by zapewnić Twoim przyszłym pacjentom jak najlepszą opiekę.

Co jest niespotykane w Polsce, studenci medycyny w Wielkiej Brytanii już na samym początku swojej akademickiej ścieżki rozpoczynają praktykę w gabinetach lekarskich, które są partnerami uniwersytetu bądź też w klinikach uniwersyteckich. Jak pewnie wiesz brytyjskie uniwersytety dysponują sprzętem najwyższej jakości a także ich zaplecze dydaktyczne i wyposażenie sal wykładowych jest na diametralnie wysokim poziomie. Co za tym idzie studia medyczne w Wielkiej Brytanii gwarantują Ci niesamowity prestiż.

Przedstawiamy Ci jak wygląda ścieżka do zdobycia najlepszych kwalifikacji a przede wszystkim wiedzy i umiejętności medycznych w Walii.Dlaczego medycyna Swansea University?


Swansea University jest umiejscowione na samej plaży, studiujesz z przepięknym widokiem za oknem co niesamowicie wpływa na jakość przyswajanej wiedzy. Uniwersytet ma niesamowite zaplecze, sprzęt najwyższej jakości, a przede wszystkim wspiera start-upy! Masz pomysł na biznes? Świetnie! Uczelnia pomoże Ci go rozwinąć.

Kończąc trzyletnie studia (Pathway to Medicine) na Swansea University, masz na 100% gwarantowane interview na medycynę na tym uniwersytecie, wystarczy podejść tylko do egzaminu wstępnego, a nie ukrywajmy Twój poziom wiedzy po trzyletnim kierunku okołomedycznym będzie diametralnie wyższy niż poziom wiedzy osób, które startują na medycynę bezpośrednio po polskim liceum. Widzisz różnicę? My widzimy kolosalną bowiem jak pewnie wiesz dobry lekarz to ten, który nie poprzestaje na rozwoju, tylko ciągle brnie do przodu i poszerza horyzonty.

Po ukończeniu trzyletniego kierunku zaczynasz czteroletnią medycynę, która w Wielkiej Brytanii jest refundowana przez brytyjski system zdrowia NHS. Brzmi jak bajka!

 Swansea University prześcignęło w tym roku  Cambridge University w rankingu w dziedzinie medycyny i znajduje się aktualnie na 3 miejscu w całej Wielkiej Brytanii!


KROK 1


Zaaplikuj na jeden z pięciu trzyletnich kierunków (Pathway to Medicine) na Swansea University:

 1. Population Health and Medical Sciences, Bachelor of Science.
 2. Medical Pharmacology, Bachelor of Science.
 3. Medical Genetics, Bachelor of Science.
 4. Medical Biochemistry, Bachelor of Science.
 5. Applied Medical Sciences, Bachelor of Science.
 6. Applied Medical Sciences with Foundation Year – jest to kierunek czteroletni.
 • Masz gwarantowane 100% finansowania czesnego dzięki pożyczce na czesne od Rządu Brytyjskiego.
 • Jak złożyć podanie? Zarejestruj się na naszej stronie www.studiawanglii.pl/logowanie a następnie w UCAS z naszym buzzwordem: studyengland2020
 • Napisz Personal Statement, tzw. list motywacyjny dlaczego chcesz studiować własnie ten kierunek. Bez obaw, mamy wykwalifikowane osoby w teamie, które zajmują się korektą Personal Statement i Referencji.
 • Następnie poproś nauczyciela o wystawienie rekomendacji. Ułatwisz mu sprawę jeśli przedłożyć mu wcześniej napisany i sprawdzony przez nas Personal Statement.
 • Uzupełnij UCAS wg naszego tutorialu, który jest dostępny po rejestracji na naszej stronie.
 • Nasz Team całkowicie bezpłatnie poprowadzi Cię aż do momentu przyjazdu na uczelnię, a także podczas Twojej akademickiej przygody.

KROK 2


Kończysz swój trzyletni kierunek, zdajesz egzamin GAMSAT, z którego musisz uzyskać 50 punktów by zostać przyjętym i podchodzisz do interview, które masz zagwarantowane dzięki ukończeniu jednego z wyżej wymienionych kierunków.

 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023